Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tavita spuma poliuretan 1 compartiment
- Număr anunț
- DA21266567
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- REAL DISTRIB SOLUTIONS SRL (CUI 36246376)
- Cod CPV
- 39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.150 RON
- Valoare atribuită
- 2.150 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 07:56
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.09.2018 08:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.150 RON
din 2.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro