Ofertă acceptată Cumpărare directă

usa metalica rezistenta la foc 120 minute

Număr anunț
DA21252764
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
Furnizor / câștigător
BRIXIA SRL (CUI RO11747223)
Cod CPV
44221200-7 · Usi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.082,21 RON
Valoare atribuită
2.082,21 RON
Data publicării
19.09.2018 14:44
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.082,21 RON

din 2.082,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.