Ofertă acceptată Cumpărare directă

PVC listat

Număr anunț
DA21270835
Autoritate contractantă
Serviciul Public Judetean Salvamont - Salvaspeo Cluj (CUI 15729580)
Furnizor / câștigător
TACT SRL (CUI 15881952)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279,15 RON
Valoare atribuită
279,15 RON
Data publicării
21.09.2018 11:21
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

279,15 RON

din 279,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.