Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 33,3% sub estimat
Confectionat rigola betonata str.Bisericii, sat Plescoi, comuna Berca
- Număr anunț
- DA21269803
- Autoritate contractantă
- COMUNA BERCA (CUI 3662665)
- Furnizor / câștigător
- AMENAJARE PEISAGISTICĂ BERCA SRL (CUI ro36386965)
- Cod CPV
- 45232453-2 · Lucrari de constructii de canale de scurgere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.732,55 RON
- Valoare atribuită
- 10.499,83 RON 33,3% sub estimat
- Data publicării
- 21.09.2018 10:43
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.09.2018 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.499,83 RON
din 15.732,55 RON estimat
33,3%
Adjudecat la 66,7% din estimat · economie 5.232,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.