Ofertă acceptată Cumpărare directă

DSVSA CALARASI

Număr anunț
DA21269657
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
Furnizor / câștigător
PROTAR SERVICE SRL (CUI RO5066847)
Cod CPV
24323300-7 · Acizi monocarboxilici nesaturati si compusii acestora (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19,50 RON
Valoare atribuită
19,50 RON
Data publicării
21.09.2018 10:37
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19,50 RON

din 19,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.