Ofertă acceptată Cumpărare directă

RPMI 1640 medium 500mlș Fetal Bovine Serum 100ml

Număr anunț
DA21268794
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Domeniul Patologiei si Stiintelor Biomedicale Victor Babes (CUI 13828251)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.311 RON
Valoare atribuită
1.311 RON
Data publicării
21.09.2018 10:02
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.311 RON

din 1.311 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.