Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet piese schimb pt pompa JUNG PUMPEN tip 150/4_C3

Număr anunț
DA21267319
Autoritate contractantă
APA CTTA SA ALBA (CUI RO1755482)
Furnizor / câștigător
INSTAL POMPE GRUP SRL (CUI RO26479935)
Cod CPV
42124000-4 · Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.343 RON
Valoare atribuită
7.343 RON
Data publicării
21.09.2018 08:56
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.343 RON

din 7.343 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.