Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADITIV AD BLUE-10L,ADITIV AD BLUE -20L, SEMNALIZARE REM.,LAMPA GABARIT,LAMPA GABARIT

Număr anunț
DA21260373
Autoritate contractantă
SC Servicii de Gospodarire Magura Codlei SRL (CUI RO16976481)
Furnizor / câștigător
ANVELO SRL (CUI RO5074351)
Cod CPV
24951200-7 · Aditivi pentru uleiuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
266,68 RON
Valoare atribuită
266,68 RON
Data publicării
20.09.2018 12:19
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

266,68 RON

din 266,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.