Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari de refacere zid de sprijin strada Racu, Budureasa

Număr anunț
DA21249914
Autoritate contractantă
COMUNA BUDUREASA (CUI 5431667)
Furnizor / câștigător
RUS & BEN CONSTRUCT SRL (CUI RO26271720)
Cod CPV
45243300-5 · Lucrari de constructii de pereti de protectie a malurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125.403,44 RON
Valoare finală
125.403,44 RON
Data publicării
19.09.2018 12:54
Data finalizării
21.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.