Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cartuse pentru comp.IT si serv.AAA

Număr anunț
DA21266928
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI ARGES (CUI 4317983)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
234,96 RON
Valoare finală
255,12 RON
Data publicării
21.09.2018 08:32
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 08:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.