Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROLE FUSER COPIATOR XEROX WC 5230

Număr anunț
DA21266871
Autoritate contractantă
ŞCOALA GIMNAZIALĂ IOAN NENIŢESCU TULCEA (CUI 26572146)
Furnizor / câștigător
ALLTELCOM SRL (CUI RO15931783)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495,80 RON
Valoare atribuită
495,80 RON
Data publicării
21.09.2018 08:27
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495,80 RON

din 495,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.