Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner Lexmark 52D2X00 compatibil

Număr anunț
DA21262129
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, Unitatea Militara 02512 Z (CUI 6591933)
Furnizor / câștigător
A.M.G. COMSERVICE SRL (CUI RO8531717)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
438,65 RON
Valoare atribuită
438,65 RON
Data publicării
20.09.2018 13:33
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

438,65 RON

din 438,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.