Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD extern Seagate, 1TB, Backup Plus, 2.5", USB3.0, negru

Număr anunț
DA21267655
Autoritate contractantă
Scoala Gimanziala Mihail Sadoveanu Galati (CUI 3126896)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,26 RON
Valoare atribuită
672,26 RON
Data publicării
21.09.2018 09:14
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,26 RON

din 672,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.