Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop HP 250 G6 (Procesor Intel® Core™ i3-6006U (3M Cache, up to 2.00 GHz), Kaby Lake, 15.6" FHD, 8
- Număr anunț
- DA21263520
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI RO10881986)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680,66 RON
- Valoare atribuită
- 1.680,66 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 14:22
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 15:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.680,66 RON
din 1.680,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro