Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional Xerox WorkCentre 3215V_NI

Număr anunț
DA21259680
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Galati (CUI 3553277)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI RO14406638)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
690 RON
Valoare atribuită
690 RON
Data publicării
20.09.2018 11:45
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

690 RON

din 690 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.