Ofertă acceptată Cumpărare directă

POLICARBONAT 2P 04MM UV 3X2,1 CLAR, POLICARBONAT 2P 04MM UV 6X2,1 CLAR, SURUB AUTOPERF 4,8X35 ZN, EL

Număr anunț
DA21267158
Autoritate contractantă
DIRECTIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 23676401)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44431000-0 · Placi de acoperire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.459,34 RON
Valoare atribuită
1.459,34 RON
Data publicării
21.09.2018 08:46
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 08:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.459,34 RON

din 1.459,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.