Atribuită Cumpărare directă

Expertiza studiu hidrogeologic alim apa Com. Dobroiesti

Număr anunț
DA35265340
Autoritate contractantă
DIRECTIA EDUCATIE CULTURAL-SPORTIVA SI IDENTITATE COMUNITARA VOLUNTARI (CUI 18402914)
Furnizor / câștigător
Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor (CUI 24582488)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.414,34 RON
Data publicării
14.03.2024 13:47
Data finalizării
18.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.414,34 RON