Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 30,0% sub estimat
Asigurarea serviciilor de Securitate si Sanatate in Munca
- Număr anunț
- DA21259750
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC LEOWEY KLARA (CUI 14889931)
- Furnizor / câștigător
- ALIN CONSULTING SRL (CUI 24475503)
- Cod CPV
- 71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 700 RON 30,0% sub estimat
- Data publicării
- 20.09.2018 11:48
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.09.2018 10:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
700 RON
din 1.000 RON estimat
30,0%
Adjudecat la 70,0% din estimat · economie 300 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.