Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 75,0% sub estimat
prestari servicii consultanta in domeniul situatiilor de urgenta - PSI
- Număr anunț
- DA21249697
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA PUCHENII MARI (CUI 29164745)
- Furnizor / câștigător
- AMA SERV PROJECT & CONSULTING SRL (CUI 34915334)
- Cod CPV
- 71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260 RON
- Valoare atribuită
- 315 RON 75,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.09.2018 12:46
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.09.2018 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
315 RON
din 1.260 RON estimat
75,0%
Adjudecat la 25,0% din estimat · economie 945 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.