Ofertă acceptată Cumpărare directă

piese si materiale auto cu montaj pentru SB11UWT

Număr anunț
DA21263293
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC MEDIAS (CUI 28902631)
Furnizor / câștigător
MULTIPRACTIC SRL (CUI 18546820)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.805,50 RON
Valoare atribuită
3.805,50 RON
Data publicării
20.09.2018 14:14
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.805,50 RON

din 3.805,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.