Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTATOR RETEA MONITOR VISTA / DELTA / GAMMA

Număr anunț
DA21264678
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.930,95 RON
Valoare atribuită
1.930,95 RON
Data publicării
20.09.2018 15:09
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.930,95 RON

din 1.930,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.