Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire documentatie tehnico-economica pentru faza D.A.L.I. conform HG 907/2016

Număr anunț
DA21261677
Autoritate contractantă
COMUNA LISA (CUI 4443434)
Furnizor / câștigător
PACO ROAD DESIGN S.R.L. (CUI RO35521770)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.900 RON
Valoare atribuită
62.900 RON
Data publicării
20.09.2018 13:16
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.900 RON

din 62.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.