Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE PRODUSE LACTATE
- Număr anunț
- DA40447434
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL DE ARTA GEORGE APOSTU BACAU (CUI 29092045)
- Furnizor / câștigător
- COVALACT SA (CUI RO550152)
- Cod CPV
- 15541000-2 · Branza de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.296,15 RON
- Valoare atribuită
- 1.296,15 RON
- Data publicării
- 21.05.2026 11:11
- Termen limită
- 30.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.05.2026 08:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.296,15 RON
din 1.296,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro