Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,5% sub estimat
alimente
- Număr anunț
- DA21270612
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.17 (CUI 28624810)
- Furnizor / câștigător
- FRAHER DISTRIBUTION SRL (CUI RO24366816)
- Cod CPV
- 15331170-9 · Legume congelate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.647,19 RON
- Valoare atribuită
- 1.523,71 RON 7,5% sub estimat
- Data publicării
- 21.09.2018 11:12
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.09.2018 11:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.523,71 RON
din 1.647,19 RON estimat
7,5%
Adjudecat la 92,5% din estimat · economie 123,48 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.