Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SSD Extern Samsung T5 1TB USB 3.1, 2.5", black
- Număr anunț
- DA21268433
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI RO2538104)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.498 RON
- Valoare atribuită
- 1.498 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 09:47
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.09.2018 10:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.498 RON
din 1.498 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro