Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rola cearceaf pat impermeabila 2 starturi 50cm*50m - plastifiata, polipropilena, TNT
- Număr anunț
- DA21262099
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
- Cod CPV
- 33771000-5 · Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 267,08 RON
- Valoare atribuită
- 267,08 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 13:32
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
267,08 RON
din 267,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro