Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,3% sub estimat

Carucior curatenie AquvaViz Moboxx - complet utilat

Număr anunț
DA21271396
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
Furnizor / câștigător
BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
Cod CPV
34911100-7 · Carucioare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.884,39 RON
Valoare atribuită
2.847,79 RON 1,3% sub estimat
Data publicării
21.09.2018 11:46
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.847,79 RON

din 2.884,39 RON estimat 1,3%

Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 36,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.