Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Releu anclansare, cuplaj mers liber
- Număr anunț
- DA21269248
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- ARDAROM ACTIV SRL (CUI RO31182727)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 613,44 RON
- Valoare atribuită
- 613,44 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 10:20
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.09.2018 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
613,44 RON
din 613,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro