Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Comanda nr. 237
- Număr anunț
- DA21263103
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01016 TARGU MURES (CUI 32537534)
- Furnizor / câștigător
- GEROM GH SRL (CUI RO25064565)
- Cod CPV
- 34900000-6 · Diverse echipamente de transport si piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.075,63 RON
- Valoare atribuită
- 11.075,63 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 14:07
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.09.2018 11:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.075,63 RON
din 11.075,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro