Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Varfuri albe volum variabil 5 -200 ul , Across System compatibile cu pipetorul secvential
- Număr anunț
- DA21261283
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- BIOMAXIMA ROMANIA S.R.L. (CUI RO28399247)
- Cod CPV
- 38437000-7 · Pipete de laborator si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 164,60 RON
- Valoare atribuită
- 164,60 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 13:00
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.09.2018 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
164,60 RON
din 164,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro