Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET ECHIPAMENTE SPORTIVE

Număr anunț
DA20878461
Autoritate contractantă
Asociatia Clubul Sportiv Concordia Chiajna (CUI RO18282850)
Furnizor / câștigător
TERRA SPORT SRL (CUI RO14157081)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.852,64 RON
Valoare finală
43.852,64 RON
Data publicării
19.07.2018 19:04
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.