Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat Heinner Crystal HAC-CR18WHN, 18000 BTU, Inverter, Clasa A++

Număr anunț
DA21270238
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HARGHITA (CUI 4245712)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.764,70 RON
Valoare atribuită
1.764,70 RON
Data publicării
21.09.2018 10:58
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.764,70 RON

din 1.764,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.