Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun Taurus /N E80

Număr anunț
DA21265870
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC GH.SINCAI (CUI 4736434)
Furnizor / câștigător
SALICE COMPROD SRL (CUI 12532567)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
882 RON
Valoare atribuită
882 RON
Data publicării
20.09.2018 16:19
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 16:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

882 RON

din 882 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.