Atribuită Cumpărare directă

pachet materiale instalare videoproiectoare

Număr anunț
DA35274767
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.3 P.NEAMT (CUI 17404178)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
676,47 RON
Data publicării
15.03.2024 13:47
Data finalizării
18.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

676,47 RON