Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie 2 bilete de avion Bucuresti - Chisinau-Bucuresti
- Număr anunț
- DA21270533
- Autoritate contractantă
- Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
- Furnizor / câștigător
- BBOOK BED AND BREAKFAST SRL (CUI RO30394080)
- Cod CPV
- 60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.731 RON
- Valoare atribuită
- 2.731 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 11:09
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.09.2018 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.731 RON
din 2.731 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro