Ofertă acceptată Cumpărare directă

seif

Număr anunț
DA21262637
Autoritate contractantă
CONSILIUL LOCAL SMEENI - SERVICIUL APA CANAL (CUI 36675424)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44421300-0 · Seifuri pentru bani (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219,33 RON
Valoare atribuită
219,33 RON
Data publicării
20.09.2018 13:51
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

219,33 RON

din 219,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.