Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 7,8% sub estimat

Echipamente de laborator pentru proiectul ”CREȘTEREA PERFORMANȚEI INVĂȚĂMÂNTULUI MEDICAL DIN CADRUL UNIVERSITĂȚII DE MEDICINĂ ȘI FARMACIE ”VICTOR BABEȘ” DIN TIMIȘOARA, PRIN INVESTIȚII ORIENTATE CĂTRE VIITOR”, cod SMIS 2021 331055, contract finanțare nr. 227 din 19.03.2025

Număr anunț
CAN1170480
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Cod CPV
38434000-6 · Analizoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.142.585 RON
Valoare atribuită
1.974.709,95 RON 7,8% sub estimat
Data anunțului
01.07.2026 11:26
Anunț de participare
CN1090110

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
EMSAR SRL CUI RO 2833465
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
FILARA BIOMED SRL CUI 26561708
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.974.709,95 RON

din 2.142.585 RON estimat 7,8%

Adjudecat la 92,2% din estimat · economie 167.875,05 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.