Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE BETONARE DE SANTURI IN LOC BORUMLACA
- Număr anunț
- DA21267840
- Autoritate contractantă
- Comuna Suplacu de Barcau (CUI 5431705)
- Furnizor / câștigător
- BORUMOL CONSTRUCT SRL (CUI 30982551)
- Cod CPV
- 45112100-6 · Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66.277,76 RON
- Valoare atribuită
- 66.277,76 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 09:23
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.09.2018 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
66.277,76 RON
din 66.277,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro