Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet scule si echipamente de lucru Comp Mun Tehn Informatiei

Număr anunț
DA21267216
Autoritate contractantă
Compania Municipala Tehnologia Informatiei Bucuresti SA (CUI RO37992048)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44500000-5 · Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.785,32 RON
Valoare atribuită
3.785,32 RON
Data publicării
21.09.2018 08:50
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.785,32 RON

din 3.785,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.