Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARARE CAZAN NR.2 CENTRALA TERMICA

Număr anunț
DA21266421
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
TUMAG SERVICE SRL (CUI RO15119426)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.520 RON
Valoare atribuită
4.520 RON
Data publicării
21.09.2018 07:00
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 09:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.520 RON

din 4.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.