Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie hiroizolatie acoperis, sala sport liceu "Doamna Chiajna"

Număr anunț
DA21263665
Autoritate contractantă
CONSILIUL LOCAL CHIAJNA (CUI 4364527)
Furnizor / câștigător
CHEMICAL BUILDING APPLICATION SRL (CUI 27997048)
Cod CPV
45261210-9 · Lucrari la invelitoarea acoperisului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126.929 RON
Valoare atribuită
126.929 RON
Data publicării
20.09.2018 14:28
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126.929 RON

din 126.929 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.