Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Livrare si montaj Sisteme de supraveghere video si antiefractie la sediile Scolii gimnaziale BIRDA
- Număr anunț
- DA21269967
- Autoritate contractantă
- COMUNA BIRDA (CUI 16414777)
- Furnizor / câștigător
- EDIGRUP (CUI RO16439011)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.624,40 RON
- Valoare atribuită
- 37.624,40 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 10:49
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.09.2018 13:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
37.624,40 RON
din 37.624,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro