Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta in domeniul securitatii si sanatatii in munca/ situatii de urgenta

Număr anunț
DA21261979
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "NIKOLAUS LENAU (CUI 29111511)
Furnizor / câștigător
L.G. ADMIN & CONSULT SRL (CUI RO19166838)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
20.09.2018 13:28
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.