Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dirigintie de santier - modernizare drum 5,5km

Număr anunț
DA21264296
Autoritate contractantă
COMUNA CORNU LUNCII (CUI 4441573)
Furnizor / câștigător
MAXIM I. VASILE - DIRIGINTE DE ŞANTIER (CUI 22835932)
Cod CPV
71521000-6 · Servicii de supraveghere a santierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.800 RON
Valoare atribuită
42.000 RON
Data publicării
20.09.2018 14:52
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 07:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.000 RON

din 40.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.