Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROT131- Bocanc Salomon XA PRO 3D MID GTX FORCES 2

Număr anunț
DA21269388
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
Furnizor / câștigător
ROTMAN INDUSTRIES SRL (CUI RO33000350)
Cod CPV
18800000-7 · Articole de incaltaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.437,17 RON
Valoare atribuită
10.437,17 RON
Data publicării
21.09.2018 10:26
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.437,17 RON

din 10.437,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.