Ofertă acceptată Cumpărare directă

Qubit 4 Quantitation Starter Kit

Număr anunț
DA21264417
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.547,43 RON
Valoare atribuită
10.547,43 RON
Data publicării
20.09.2018 14:57
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.547,43 RON

din 10.547,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.