Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii reparatii motoutilaje

Număr anunț
DA21263466
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE INTERES LOCAL ADMINISTRATIA PATRIMONIULUI LOCAL AIUD (CUI 14401495)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
562,57 RON
Valoare atribuită
562,57 RON
Data publicării
20.09.2018 14:20
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

562,57 RON

din 562,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.