Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Licenta retail Microsoft Windows 10 Home 32-bit/64-bit English USB - 2BUC - R.A.E.D.P.P. CTA
- Număr anunț
- DA21264602
- Autoritate contractantă
- CONFORT URBAN S.R.L. (CUI RO2746784)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.096 RON
- Valoare atribuită
- 1.096 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 15:05
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 15:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.096 RON
din 1.096 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro