Ofertă refuzată Cumpărare directă

achet produse de papetarie si birotic

Număr anunț
DA21230064
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LUCIAN GRIGORESCU (CUI 4300884)
Furnizor / câștigător
ARAFURA SRL (CUI RO13791411)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173,27 RON
Valoare finală
173,27 RON
Data publicării
17.09.2018 15:00
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
22.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.