Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set role preluare hartie Ricoh
- Număr anunț
- DA21274055
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL GALATI (CUI 3127468)
- Furnizor / câștigător
- ROM TEAM BIROTICA SRL (CUI RO5025081)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 167 RON
- Valoare atribuită
- 167 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 13:48
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.09.2018 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
167 RON
din 167 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro